עבודות נירוסטה

עבודות נירוסטה

חברת ונטק מספקת מגוון רחב של עבודות נירוסטה בייצור מיוחד בהתאמה אישית או לפי סטנדרט קיים. אנחנו מספקים תהליכי אפיון, תכנון, ייצור והתקנה בהתאם לדרישה על ידי צוות מהנדסים מקצועי ומיומן בתחום, בעזרת הציוד המתקדם והאיכותי ביותר בתחום.

ניתן להזמין אצלנו מטבחים, תעלות, מערכות סינון, אוורור ויניקה, מסנני אוויר, מפוחים, מטבחי חוץ, מטבחים תעשייתיים ואף מוצרי נירוסטה בתכנון אישי מיוחד – בכל בהתאם למה שאתם צריכים ורוצים.

אנחנו מתחייבים על תהליכי ייצור מוקפדים ואיכותיים סטנדרט גבוה ללא פשרות, כדי לספק לכם מוצרים עמידים, איכותיים ובטוחים, תוך עמידה בתקנים מחמירים.

לקבלת ייעוץ מקצוע ומידע נוסף על עבודות נירוסטה מקצועיות – דברו איתנו!

כיפוף וחיתוך פח

חיתוך CNC ממוחשב, מדויק ומתוכנת מראש של סוגי פח שונים בעוביים שונים ובאורך של עד 4 מטר. בנוסף כיפוף וגלגול פחים עם מיכון ייעודי וכוח אדם מיומן לקבלת תוצאה מדויקת ואמינה.

חיתוך בלייזר

שיטת חיתוך CNC מדויקת וחדה, מבוצעת על ידי שימוש במחשב המפעיל קרן לייזר מדויקת וחזקה. ניתן להתאים את עוצמת החיתוך לעובי החומר שחותכים.

ציוד נירוסטה למטבחים

ציוד למטבחים שולחנות ,כיורים ,מדפים ,ארונות ,מגירות , משקופים וחלונות הגשה

תעלות ניקוז וונטק

תעלות מותקנות ברצפה, עשויות מנירוסטה ומיועדות לניקוז מים במטבחים חניונים, חצרות ועוד.

עבודות נירוסטה בייצור מיוחד לפי מפרט ותכנון הנדסי כמו מיכלים מיוחדים מנירוסטה כמו מוצרים שלא ניתן למצוא במדף ולא כל אחד יכול לייצר ולהגיע לרמת איכות גבוהה

מאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!
עקבו אחרינו