אודותינו

אודות VENTECH

המנדפים של VENTECH מיוצרים בשבילכם מעל שלושה עשורים.
שלושים שנה שאנחנו צוברים ניסיון וידע, מפתחים ומשכללים מוצרים ייחודיים כמו מנדפים חכמים ויחידות סינון חכמות, מנדפים בהתאמה אישית, מנדפים לתעשייה ועוד.

מעל שלושה עשורים של יצירתיות, גיוון, התפתחות, שירות מקצועי והקשבה ללקוחות שלנו, כי אנחנו שואפים לתת לכם שירות מקצועי, איכותי ואישי – ללא פשרות.

בין לקוחותינו:
מסעדות ובתי קפה, מאפיות, מפעלי מזון גדולים, חדרי אוכל של חברות הייטק
ומוסדות גדולים, ביניהם שופרסל, אסם, קבוצת יבנה, מיקרוסופט, אינטל ועוד.

למה אנחנו?

גם אחרי עשורים של מתן שירותים ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו שואפים להיות המובילים והמתקדמים בתחום היניקה והאוורור. זה מה שמניע אותנו לעבוד עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ולגייס את בעלי המקצוע הטובים בתחום.

זה מה שמאפשר לנו לספק את איכות העבודה ורמת השירות הטובה ביותר ללקוחותינו בארץ ובחו"ל, אשר נהנים ממנה לאורך עשורים של עשיה, מגוון רחב של בתי עסק וחברות ענק, ביניהם אלקטרה, משב, ד' סער, אינטל, מיקרוסופט, פייסבוק, שופרסל, אסם, קבוצת יבנה ועוד.

אמינות היא אחד הערכים המובילים שלנו וגם סימן ההיכר שלנו בתעשייה. היא אחד המאפיינים החשובים לנו ביותר, אשר אנחנו פועלים לאורך כל הדרך כדי לשמר אותה.

כדי לעמוד בסטנדרט שאתם מצפים מאיתנו, אנחנו מעסיקים את מיטב אנשי המקצוע בתעשייה: מהנדסים, מתכנתי CNC ,אנשי שטח והתקנות, אנשי ייצור, מנהל עבודה ורתכים בעלי תעודות.

מה מיוחד במוצרים
והשירותים של VENTECH?

יד ביד עם תעשיית המזון בישראל מעל 30 שנה

מערכות נידוף וסינון למסעדות ולתעשיית המזון של VENTECH הם מהמתקדמים בעולם והן בין הראשונות והאיכותיות ביותר שיוצרו ומיוצרות בישראל – עד היום.
המוצרים שלנו מספקים מענה גם ללקוחות מחו"ל – לונדון, אוסטרליה, גרמניה, יוון ועוד, אבל עיקר הלקוחות שלנו נמצאים כאן בישראל ומקבלים מאיתנו שירות צמוד- יד ביד מעל 30 שנה.

המערכות שלנו כוללות מנדף, יחידת סינון, תעלות, מפוח, תעלות נירוסטה, מרטיבי אוויר מיוחדים מנירוסטה וכל מה שצריך כדי להקים לכם מערכת מותאמת אישית ברמה הגבוהה ביותר, אבל אנחנו מבצעים גם התקנה בלבד, או מכירה של חלקים ספציפיים במערכת – למשל יחידת סינון ותעלות.

אנחנו לוקחים אתכם יד ביד לכל אורך התהליך כדי לוודא שאתם מקבלים אישור של מכון התקנים ואישור של כיבוי אש, גם אחרי ההתקנה – עבור המערכת המוכנה והמלאה.

לכם רק נשאר להפעיל אותה.

צור קשר

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ולפגישת ייעוץ חינם.

זמינים לכל פניה באמצעות המייל: office@ventech-air.co.il

או בטלפון:  03-6881851055-555-2530