השירותים שלנו

שלושים שנות עשייה, יצירה ופיתוח

אפשרו לנו להביא לשוק הישראלי והעולמי מגוון רחב של מוצרים ומערכות מתקדמות.
אנחנו מספקים תכנון מותאם אישית של המערכת בהתאם לדרישות שלכם, מייצרים אותה ברמה הגבוהה ביותר וגם מתקינים לכם אותה בעסק.

לאחר מכן אנחנו מספקים ליווי לקבלת תו תקן עבור מערכת בהתאמה אישית וכן קבלת אישור מרשות הכבאות וההצלה, לצורך קבלת רישיון עסק.
בנוסף, אנחנו נותנים אחריות ארוכת טווח לכל המוצרים שלנו.

שירות מקצועי ברמה גבוהה לעסקים וחברות

תכנון והתקנה

אפיון, תכנון, ייצור והתקנה של מערכות נידוף בהתאם לצרכי העסק, החל במערכות חכמות, מתוחכמות ומורכבות ועד מערכות בסיסיות.
מתאים לעסקים קטנים ובינוניים כמו מסעדות ועד עסקים בסדר גודל של מפעלים, בתי מלון, רשתות, מחסני מזון תעשייתיים ועוד.

שדרוג מערכות קיימות

יש לכם מערכת נידוף אבל הגיע הזמן לשדרג אותה? להכניס בה שיפורים והתאמות, להכניס רכיבים חדשניים שמתאימים יותר לצרכי העסק? נשמח להגיע לפגישה אצלכם בעסק, לאפיין את הצרכים המדויקים שלכם ולספק לכם הצעה מותאמת אישית, כדי לתת לכם מערכת משופרת שעובדת בדיוק כמו שאתם צריכים.

מוצרי הדגל של VENTECH

מנדפים חכמים

אחרי שנים רבות של עבודה בתחום פיתחנו טכנולוגיה של מנדפים חכמים חוסכי אנרגיה בתקן UL. המנדפים מצוידים במפוח פנימי שקט שפולט אוויר כדי לעזור למערכת היניקה. כך ניתן להקטין את המפוח, יחידת הסינון, והתעלות, לחסוך כסף בהקמה וגם בתפעול.

המנדף מצויד במערכת בקרה המאפשרת שליטה במהירות המפוח הפנימי, ויסות כמויות האוויר ביחד עם המיזוג והאוויר הצח ובכך ליצור אווירת עבודה נעימה ומדויקת.

המנדפים שלנו הם היחידים שמגיעים עם כפתור כיוון לוויסות מהירות האוויר ישירות מחזית המנדף ובנוסף נורות אזהרה שמתריעות מפני תקלות במפוח או יחידת הסינון.

כך ניתן לטפל בתקלות במהירות בעת הצורך.

התקנת מנדף חכם
התקנת יחידת סינון היברידית

יחידות סינון היברידיות חכמות

יחידות סינון היברידיות בעלות יכולת סינון חזקה וגם יכולת לזהות בזמן אמת פילטרים סתומים ולשלוח אזהרה למנדף שהיחידה זקוקה לטיפול.

כך ניתן לטפל ביחידה רק בעת הצורך לפי קצת העבודה ללא צורך בהוצאה נוספת על תחזוקה חודשית.

ברגע שהיחידה מזהה ירידה בכמות האוויר הנדרשת, היא שולחת פקודה למפוח להעלות את היניקה כדי שהמנדף ימשיך לעבוד באופן סדיר עד לטיפול.

לאחר הטיפול היחידה מזהה לפי זרימת האוויר שהפילטרים נקיים ומחזירה את המפוח לעבוד בהספק הרצוי – המפוח מתאים את ההספק שלו לפי הצורך ולכן הוא גם חוסך בהוצאות אנרגיה בצורה משמעותית.

מתחייבים לתת לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר

אנחנו ב ventech שואפים להיות המובילים בתחום היניקה והאוורור. לכן אנחנו מקפידים לעבוד עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ועם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה כדי לספק את איכות העבודה ורמת השירות הטובים ביותר ללקוחותינו בישראל ובחו"ל.

הצוות המקצועי שלנו כולל מהנדס, מתכנתי CNC ,אנשי שטח והתקנות, אנשי ייצור, מנהלי עבודה, רתכים בעלי הסמכה.
המפעל שלנו מצויד בקדמת הטכנולוגיה וכלל מכונות חיתוך וכיפוף CNC, מערגלות פח, מכונות ריתוך, CO2 ארגון, אלקטרודה, ריתוך לייזר, חדר צבע ועוד.

מגוון השירותים שלנו כולל הנדסה, תכנון, אפיון ייצור והתקנה, ליווי וייעוץ לקבלת ת"י 6/1001 וכן אחריות ארוכת טווח על המנדפים, התעלות, מפוחים ויחידות הסינון בכל תקלה.

צור קשר

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר ולפגישת ייעוץ חינם.

זמינים לכל פניה באמצעות המייל: office@ventech-air.co.il

או בטלפון:  03-6881851055-555-2530